A piacvezetők közé tartozó légi és tengeri szállítmányozási társaság vagyunk közép- és kelet-európai irodákkal. Magyarországi piaci jelenlétünk bővítése céljából keresünk tapasztalt légi szállítmányozó szakembert, akinek a következő posztot kínáljuk:

Légi import szállítmányozási ügyintéző

A munkakör leírása

  • Légi import szállítmányozási dokumentációk önálló feldolgozása
  • Teljes megrendeléskezelés (ajánlatok készítése, végső árazás)
  • Tanácsadás ügyfeleknek fuvarozási és vámügyekben
  • Szoros együttműködés és folyamatos kommunikáció az értékesítési részleggel és partnereinkkel a világ minden táján

Követelmények az állás betöltéséhez

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyakorlati tapasztalat a szállítmányozási ágazatban
  • Írásban és szóban egyaránt jó kommunikációs képességek mind magyar, mind angol nyelven
  • Erős kereskedői gondolkodásmód és jó tárgyalási készségek
  • Kiváló jártasság a számítógépes munkavégzésben (irodai rendszerek)
  • Hatékony időbeosztási képesség

Juttatások, előnyök

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalat
  • Barátságos és professzionális munkakörnyezet
  • Szilárd pénzügyi alapú, magántulajdonú cég

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Vecsés, 2220 Lőrinci út 59-61.

Kérjük, küldje (angol nyelvű) pályázatát a „Jelentkezem” gombon keresztül. Amennyiben további információkra van szüksége, kérjük, hívja Orsolyát vecsési irodánkban, a +36 29 996011 telefonszámon.