Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik legjelentősebb HR-szolgáltatója:
  • 14 hazai és szlovák kirendeltség
  • több mint 150 partner, a középvállalkozásoktól a multinacionális cégekig
  • évi több mint 1200 munkalehetőség
  • 4800 álláskereső elhelyezése az elmúlt 1 évben
  • A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

    Laptop szervizes (Hibakereső) - 51816

    70/3114959

    Elvárások:

    • Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség
    • Elektronikai eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat
    • Erős hardware/software ismeret
    • Két műszak vállalása (6-14h, 14-22h)
    • Alapfokú angol nyelvismeret

    Feladatok:

    • Tesztek futtatása a meghibásodott eszközökön
    • Hibaüzenetek fordítása
    • Hibás elektronikai eszközök(laptopok, tablettek) hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása

    Előny:

    • Rendszergazda ismeretek
    • Elektronikai jártasság

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés - Bruttó 208.000Ft + pótlékok - Nettó 180-190.000Ft + 10.000Ft Cafeteria
    • Fejlődési lehetőség
    • Emelt műszakpótlékok (du. 20%)
    • Cafetéria juttatás választható elemekből
    • Bónusz rendszer
    • Tiszta, igényes munkakörnyezet
    • Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 15Ft/km)
    • Céges buszok Budapest több pontjából ( Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Liszt Ferenc repülőtér) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)
    • Munkavégzés helye: Pest megye, Gyál
    • 100km-t meghaladó belejelentett lakcím esetén szálláslehetőséget biztosítunk

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes

    Munkavégzés helye:

    Gyál

    Érdeklődni lehet: 70/3114959

    Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    4 db szavazat
    Állás, munka még: Pannon-Work Zrt.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Laptop szervizes (Hibakereső) - 51816
    • Hirdető cég: Pannon-Work Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Város: Gyál
    • Feladatok: Tesztek futtatása a meghibásodott eszközökön Hibaüzenetek fordítása Hibás elektronikai eszközök(laptopok, tablettek) hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása
    • Elvárások: Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség Elektronikai eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat Erős hardware/software ismeret Két műszak vállalása (6-14h, 14-22h) Alapfokú angol nyelvismeret
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-06