Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

Érdekel az autók világa? Van "B" kategóriás jogsid és szeretsz vezetni? Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, akkor gyere a Bárdi Autóhoz kiszállítónak! Cégünk Magyarország egyik piacvezető autóalkatrész-forgalmazó vállalata, ahol munkádért cserébe biztos pénzügyi hátteret, barátságos környezetet és szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk számodra.

Kiszállító

Feladataid lennének:

  • Autóalkatrész kiszállítási feladatok ellátása

Amit elvárunk:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Udvarias, barátságos személyiség

Amit nyújtunk neked:

  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér)
  • Az alapbéren felül jutalék, cafetéria és dolgozói kedvezmény
  • Céges munkaruha, korszerű eszközök
  • Stabil munkaadói háttér
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések
  • Jófej, összetartó csapat

Egyéb információ az állásról:

  • Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
8 db szavazat
Állás, munka még: BÁRDI AUTÓ ZRT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kiszállító (Nyíregyháza)
  • Rövid pozíció név: Kiszállító
  • Hirdető cég: BÁRDI AUTÓ ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Város: Nyíregyháza
  • Feladatok: Autóalkatrész kiszállítási feladatok ellátása
  • Elvárások: "B" kategóriás jogosítvány Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus Pontos, megbízható munkavégzés Udvarias, barátságos személyiség
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-03
  • Értékelés: 4
  • Értékelők száma: 8