A Ricoh a világ egyik vezető otthoni, irodai és ipari/kereskedelmi nyomtatással foglalkozó vállalata. A több mint két évtizede a hazai piacon meghatározó szerepet betöltő magyarországi leányvállalatához keressük új kollégánkat

Kiemelt Partner Menedzser

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A vállalat által forgalmazott berendezések és szolgáltatások értékesítése kiemelt partnereink részére, valamint az értékesítési területre vonatkozó forgalmi elvárások teljesítése
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása
  • A teljes kereskedelmi folyamat lebonyolítása
  • A kereskedelmi tevékenységhez kötődő adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Előnyt jelent irodatechnika, informatika vagy dokumentumkezelés területén szerzett több éves kereskedelmi tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség az ügyfelek döntéshozóival, felsővezetőivel
  • Dinamikus, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, felelősségteljes munka
  • Vállalati gépkocsi, mobiltelefon, laptop
  • Kellemes munkahelyi légkör a budaörsi irodában

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.