Key Account Manager (1-13-39394/PR)

  • Feladatok:
    • Kozmetikai, tisztító és háztartási termékeket forgalmazó amerikai hátterű Partnerünkhöz keresünk KEY ACCOUNT MANAGER-t az alábbi feladatokra:

      - Ügyfélkezelés/kapcsolattartás
      - Partnerek látogatása, fejlesztése
      - Tervszámok teljesítése
      - Az értékesítési stratégia kialakításának és megvalósításának segítése
      - Előadások tartása (20 - 5000 résztvevő előtt)

  • Elvárások:
    • Az ideális pályázó a következőkkel rendelkezik:
      - Kiemelt kapcsolattartói feladatok ellátásában való jártasság
      - Legalább 3 év Key Account Manager-i pozícióban szerzett tapasztalat
      - Kiváló kommunikációs készség, agilis személyiség, remek fellépés
      - Magabiztos angol nyelvtudás
      - Jogosítvány
      - Rugalmasság a munkaidő tekintetében (A törzsidő normál munkarend, alkalmankénti hétvégi és esti elfoglaltsággal. Összesen 40 óra/hét)

  • Amit a megbízónk kínál:
    • Amiért érdemes megpályázni ezt a lehetőséget:
      - Átlagon felüli alapfizetés
      - Stabil, nemzetközi háttér
      - Sikeres, ismert vállalat
      - Évi egyszeri külföldi luxus céges jutalomút

  • Orientáció:
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Key Account Manager
    • Területi képviselő

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület

  • Fizetés:
  • versenyképes