Mathias Corvinus Collegium Alapítvány logo

Képzési koordinátor

  • Cég neve

    Mathias Corvinus Collegium Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az MCC Műhelytagság Programjának és Junior Kutatói Programjának regionális képzési központokban történő megvalósulásának koordinációja és menedzselése
  • A két képzési programhoz kapcsolódó kurzusok szervezése az MCC regionális központjaiban
  • A két képzési programban tanuló diákok szakmai tevékenységének nyomonkövetése
  • A két képzési program hallgatói ügyeinek teljeskörű intézése, ebben való támogatás nyújtása, az ezzel járó adminisztratív dokumentációs feladatok ellátása
  • A két képzési program szakmai ügyeiben való belső kommunikációs feladatok ellátása
  • A két képzési program megvalósulásának érdekében kapcsolattartás az MCC regionális központjaival, valamint az MCC oktatóival
  • A két képzéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (pl.: tanulmányi szerződések, kurzusszervezés)
  • Adatbázisok, riportok, statisztikák, kimutatások készítése, valamint változásainak nyomon követése
  • Az Akadémiai Igazgatóság szakmai stratégiájának megvalósításában történő közreműködés

Elvárások

  • Alapvető számítástechnikai ismeretek
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Legalább 2 éves tapasztalat képzéssel kapcsolatos pozíciókban

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Fontosabb kompetenciák

  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
  • Önállóság
  • Magasfokú problémamegoldó készség, szervezőkészség
  • Nyitottság
  • Ambíció, kezdeményezőkészség

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amit kínálunk

  • Hosszú távú perspektíva
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat

Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Céginformáció

A Mathias Corvinus Collegium (MCC) 1996-ban alapított tehetséggondozó intézmény, amely az ország iránt elkötelezett, a helyi közösségekért tenni akaró, honfitársaikért és a környezetükért felelősséget érző fiatalokat támogatja abban, hogy kibontakoztathassák tehetségüket és azt saját maguk, hosszú távon pedig a magyarság javára kamatoztathassák.

Az MCC az általános iskolában, a középiskolában, a felsőoktatásban tanuló tehetséges diákoknak és a diplomával rendelkező fiatal felnőtteknek nyújt térítésmentes képzési lehetőséget. Bentlakásos kollégiumot működtet, valamint könyveket ad ki; konferenciákat, szakmai fórumokat szervez; kutatásokat, elemzéseket készít; nemzetközi mobilitási- és ösztöndíj programokat koordinál. Így az MCC nemzetközileg is jegyzett tudásközpont Magyarországon.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.