Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ramtech Kft.

Cégünk 30 éve működő és folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás, mely több nyugat-európai kompresszorgyártó hazai képviseletét látja el.

Karbantartó technikus

Főbb feladatok, munkák:

    Budapesti telephelyű kereskedelmi vállalat, műszaki végzettséggel rendelkező karbantartó-szerelő munkakörbe keres munkatársat kompresszorok szerelésére, javítására. Munkavégzés helye Budapest, illetve Magyarország területén, a telepített berendezések esetében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Budapest vagy Budapest környéki lakóhely, műszaki végzettség, rugalmasság, precíz munkavégzés, B kategóriás jogosítvány, gépszerelésben szerzett tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Villamossági ismeretek, kompresszorszerelésben vagy egyéb gépek szerelésében, javításában szerzett jártasság, angol nyelv alapfokú ismerete.

Amit kínálunk:

    Biztos háttér, versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, változatos munka, fejlődési lehetőség, rugalmas munkaidő.

    Kezdő nettó fizetés 160 - 170.000,- Forint

    Egyéb juttatások: éves bónusz (prémium),céges autó,mobiltelefon,cafeteria.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

170 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon,cafeteria

Kérem küldje el fényképes önéletrajzát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartó technikus
  • Rövid pozíció név: Karbantartó technikus
  • Hirdető cég: Ramtech Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Budapesti telephelyű kereskedelmi vállalat, műszaki végzettséggel rendelkező karbantartó-szerelő munkakörbe keres munkatársat kompresszorok szerelésére, javítására. Munkavégzés helye Budapest, illetve Magyarország területén, a telepített berendezések esetében.
  • Elvárások: Budapest vagy Budapest környéki lakóhely, műszaki végzettség, rugalmasság, precíz munkavégzés, B kategóriás jogosítvány, gépszerelésben szerzett tapasztalat.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 170000 HUF
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér céges autó mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-15
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 5
Állás, munka még: Ramtech Kft.>