Levox Kft.
  • Budapesti központtal rendelkező, dinamikus növekedés előtt álló, pénzügyi és kereskedelmi szektorban működő nagyvállalatok számára támogatási szolgáltatást nyújtó vállalkozás.

  • Munkatársat keresünk

    Karbantartó technikus

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • elektrotechnikai eszközök és azok moduljainak karbantartása, tesztelése,
      • eszközök tervszerű megelőző karbantartása,
      • aktív részvétel egy fejlődő cég minőség alapú szolgáltatás szemléletének kialakításában

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • elektrotechnikai és informatikai eszközök karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat (min. 1-3 év),
      • min. érettségi bizonyítvány,
      • B kategóriás jogosítvány (a munka napi szinten több kiszállást jelent önállóan),
      • számítógép felhasználói ismeret,
      • angol nyelv ismerete (eszközök szakmai dokumentumainak megismeréséhez),
      • jó kommunikációs készség,
      • precíz munkavégzés, és munkadokumentáció,
      • határozottság, döntésképesség, feladatok rangsorolásának képessége.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • elektrotechnikai, informatikai végzettség,
      • angol nyelvvizsga

    Amit kínálunk:

      • szakmai fejlődést és a feladattal kapcsolatos képzést (munkavégzést megelőzően 1-2 hónapos szakmai képzés Budapesten)
      • korrekt, teljesítmény alapú bérezési rendszert,
      • hosszú távú, stabil munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő, nagy tervekkel rendelkező cégben,
      • önálló munkavégzés és munkaszervezés lehetőségét.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

    A "Jelentkezem" gomb megnyomásával kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.