Karbantartó mérnök

Pozíció célja

A technológiai létesítmények  műszaki biztonsági követelményeinek és rendelkezésre állásának biztosítása valamint költség-hatékony üzemeltetésének támogatása a statikus berendezések  működésének szakmai felügyelete által.

Feladatok

  • A statikus készülékek operatív karbantartásához kapcsolódóan CAPEX és OPEX karbantartási feladatok
  • Karbantartja a szakterületéhez rendelt eszközállomány műszaki adatbázisát, felügyeli a raktárkészletet
  • Statikus berendezések megbízhatósági elemzéseinek készítése, a megbízhatósági folyamatok kialakítása, valamint a statikus berendezések hatósági ügyintézése
  • Felelős a fenntartó jellegű beruházási projektek műszaki tartalmának meghatározásáért.
  • A meglévő eszközök javításával, módosításával vagy cseréjével kapcsolatos projektek valamennyi szakaszához (teljes életciklusra kiterjedő eszközgazdálkodás) mérnöki támogatás nyújt.
  • Közreműködik a projektekre vonatkozó előterjesztések és műszaki szabványok specifikálásában és a saját szakterületéhez tartozó projektmunkában, valamint az ajánlatok értékelésében
  • Szakterületéhez tartozó preventív programok kidolgozása megvalósítása és ellenőrzése
  • Szakértőként részt vesz a meghibásodás elemzésekben

Elvárások:

  • Műszaki egyetem vagy főiskola, gépészmérnök, anyagmérnök (vegyipari gépészmérnöki vagy hegesztő szakmérnöki végzettség előny)
  • Minimum 3 év gáz és olajipari karbantartási tapasztalat
  • Kockázat-alapú karbantartási módszerek magasszintű ismerete
  • Kreatív gondolkodás, váratlan feladatok megoldásának képessége
  • Témavezetői és szakértői feladatok elvégzése csapatmunkában
  • Kapcsolatteremtő és -fenntartó készségek
  • Hatékony költséggazdálkodás, üzleti szemlélet
  • Kommunikációképes angol
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta