Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Egy biztos munkahely, egy jó csapat vár! Dolgozz Te is Magyarország vezető gyorsétterem hálózatánál! Csapatunkba új Mekiseket keresünk az alábbi munkakörbe

KARBANTARTÓ

Főbb feladatok, munkák:

  • A konyhai gépek, berendezések javítása, tervszerű karbantartása, rendszeres belső takarítása, rendeltetésszerű működésük folyamatos ellenőrzése
  • Az étterem épületének állagmegőrzése, javítása, karbantartása
  • Az épületgépészeti berendezések rendszeres ellenőrzése, javítása, karbantartása
  • Terv szerinti ellenőrző és megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Hibakeresés, hibaelhárítás
  • Anyag, alkatrészbeszerzés
  • Kapcsolattartás a McDonald’s Kft. szerviz partnereivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Alkalmasság csapatmunkára
  • Tanulási hajlandóság
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatás
  • Személyzeti étkezés
  • 20 % kedvezményes vásárlási lehetőség az éttermekben
  • Belépésedkor egy teljes körű, átfogó tréning
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Rendszeres szakmai tréning
  • Kiszámítható beosztás
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Jó hangulatú csapat

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és szeretnél éttermi csapatunk tagjaként dolgozni, juttasd el önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: McDonald's Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartó
  • Hirdető cég: McDonald's Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A konyhai gépek, berendezések javítása, tervszerű karbantartása, rendszeres belső takarítása, rendeltetésszerű működésük folyamatos ellenőrzése Az étterem épületének állagmegőrzése, javítása, karbantartása Az épületgépészeti berendezések rendszeres ellenőrzése, javítása, karbantartása Terv szerinti ellenőrző és megelőző karbantartási feladatok elvégzése Hibakeresés, hibaelhárítás Anyag, alkatrészbeszerzés Kapcsolattartás a McDonald’s Kft. szerviz partnereivel
  • Elvárások: Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség Felhasználói szintű számítógépes ismeret Megbízhatóság, precizitás Alkalmasság csapatmunkára Tanulási hajlandóság Rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3