A VAN GRAAF egy nemzetközi divatáruház-lánc, mely kimagasló kompetenciájáról és magabiztos stílusérzékéről ismert. A kiváló minőségű alapdaraboktól, a designer kollekciókon át a modern trendekig - márkaspecialistaként minőséget, sokszínűséget és divat know-how-t kínálunk. 2001 óta a vállalkozás Európa szerte dinamikusan terjeszkedik és 2009 óta Magyarországon is képviselteti magát.

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársat az Allee Bevásárlóközpontban sikeresen működő divatházunkba az alábbi pozícióba.

KARBANTARTÓ/HÁZTECHNIKUS MUNKATÁRS

Az Ön feladatai.

  • karbantartási munkálatok koordinálása
  • átépítések szervezése és kivitelezése
  • javítási munkálatok elvégzése (festés, szerelési munkálatok)
  • raktározási feladatok
  • munkavédelem és munkabiztonság ellenőrzése
  • a biztonsági- és készenléti szolgálat felügyelete
  • a takarítás ellenőrzése
  • aktív részvétel az áruátvételi feladatok ellátásában

Elvárások.

  • műszaki, üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • kézügyesség, állóképesség, monotonitás tűrőképesség
  • felelősségtudat, megbízhatóság
  • csapatszellem, lojalitás
  • képesség önálló munkavégzésre
  • előnyként vesszük figyelembe a kommunikációképes német vagy angol nyelvtud

Állás, munka területe(i).

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó

Munkavégzés helye.

Budapest

VONZÓ MINŐSÉG

Örömmel fogadjuk Online jelentkezését, melyben kérjük, adja meg a pályázati kiírás referencia számát: 1976. A Jelentkezés gombra kattintás után kérjük, töltse fel pályázati anyagát, lehetőség szerint pdf formátumban.

VAN GRAAF Bt. | Allee | Váli u. 3 | 1117 Budapest
VAN GRAAF Bt. | Árkád | Örs vezér tere | 1106 Budapest

További információk:

www.vangraaf.com