A VAMAV Kft. fő tevékenysége a vasúti felépítményi anyagok és egyéb fémszerkezetek tervezése, gyártása, szerelése és javítása.

Gyártási osztályunkra keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó gépjavító lakatos (lakatos)

Feladatok:

  • Gépek szerelési, javítási és felújítási munkáinak elvégzése
  • CNC és hagyományos forgácsológépek javítása, karbantartása
  • Hidraulikus és pneumatikus egységek javítása és karbantartása

Elvárások:

  • Legalább szakirányú középfokú végzettség (lakatos, géplakatos, gépszerelő, mechanikai műszerész, gépkarbantartó szakmák valamelyike)
  • Hagyományos és CNC vezérlésű fémipari megmunkáló berendezések javításában, karbantartásában szerzett 3 éves tapasztalat
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!