Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Olyan leendő kolléga jelentkezését várjuk, aki karbantartó gépészmérnökként venne részt az elektromos autók akkumulátorainak gyártásában Gödön.

Karbantartó gépészmérnök

FELADATA:

  • új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel,
  • a meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése gépészeti szempontból,
  • a berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése,
  • hidraulikus, pneumatikus, mechatronikai rendszerek üzemeltetése, beállítása,
  • karbantartási munkák támogatása, ellenőrzése,
  • a gépekkel összefüggő hibák feltárása, javítása.

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás.

ELŐNY:

  • autóiparban szerzett tapasztalat,
  • néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • magabiztos PC ismeret (Windows Office, AutoCAD, fejlesztő rendszerek).

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje el a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.