A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 16.600 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Kapuszerelő

Feladatok, felelősségi körök:

    Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:
    Ipari kapuk

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarendet

Feltételek a pozíció betöltéséhez

  • Középfokú villamosipari végzettség
  • Karbantartási, gépbeállítási munkákban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes karbantartási program ismerete
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Pályázati anyagát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk.