Dinamikusan fejlődő vállalatunkhoz keresünk

Junior Üzleti Elemző (IT terület)

munkatársat.

    Ha szeretnél izgalmas és összetett informatikai fejlesztési projekteken dolgozni, megismerni az ilyen projektek sikeres lebonyolításának szakmai rejtelmeit, és a későbbiekben magad is szeretnéd ilyen projektek szakmai vezetését ellátni, jelentkezz a meghirdetett pozíciónkra.

Amit kínálunk:

  • Nagyméretű és változatos IT fejlesztési projektekben való részvétel az előkészítéstől az élesítésig
  • Központi szerep betöltése az IT projektek megvalósításában, átfogó szakmai tapasztalat és ismeretek szerzése az IT projektek különböző szakaszainak végrehajtásában
  • Tapasztalt kollégáktól a legjobb gyakorlatok megismerése
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat

Feladatok:

  • Projektek előkészítésének, megtervezésének és elindításának támogatása
  • Üzleti, igazgatási folyamatok felmérése, újraszervezése
  • Specifikációk, rendszer dokumentációk készítése
  • Fejlesztések támogatása, a fejlesztésben érintett felek közötti együttműködés biztosítása
  • Tesztelések, adatmigrációk, rendszer integrációk, rendszer átállások megtervezése, megszervezése, lebonyolításának koordinálása, támogatása
  • Projektek szerződés szerinti tartalomnak megfelelő megvalósításának biztosítása
  • Aktív részvétel az ügyfél kommunikációban
  • Tapasztalt tanácsadók és fejlesztők munkájának támogatása, együttműködés a feladatokban közreműködő kollégákkal, társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves informatikai területen szerzett elsősorban tanácsadói/üzleti elemző-szervező tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, problémamegoldó képesség
  • Jó fogalmazói készség, szakmai dokumentum írási tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban, határozott fellépés
  • Gyors tanulási képesség, önálló munkavégzés
  • Microsoft Office programcsomag használatában szerzett jártasság.

Előnyt jelent:

  • Rendszerfejlesztési, rendszerbevezetési területen szerzett tapasztalat
  • Rendszerszervezési, folyamatszervezési tapasztalat
  • Informatikai projektvezetési tapasztalat
  • Közgazdasági és/vagy informatikai felsőfokú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület