Az Ultinous egy 2014-ben alapított, nemzetközi piacokra fókuszáló technológiai vállalat. A cég fő profilja biztonsági kamerák, video streamek felvételének felhő alapú tárolására és elemzésére szolgáló deep learning analitika és web-alkalmazás fejlesztése.
Dinamikusan bővülő csapatunkba főállású, teljes munkaidős

Junior Szoftvertesztelőt

keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Automatizált tesztek fejlesztése
  • A rendszer robosztusságának fejlesztése
  • Hibajegyek kezelése, tesztelést érintő dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Programozási gyakorlat
  • Python ismeret
  • Minőségorientált szemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás a szakmai dokumentációkat illetően

Előnyt jelent:

  • Tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalat
  • Pytest ismeretek
  • ISTQB vizsga
  • Érdeklődés a deep learning technológia iránt

Amit kínálunk:

  • Szakmailag felkészült és segítőkész csapat
  • Teljesítményt elismerő bérezés
  • Munkakörnyezet: Git, Jira, Jenkins, Docker, Linux, Kafka
  • Kellemes irodai környezet, barátságos hangulat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 209.

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva, pozíciómegjelöléssel
  • Legfeljebb kétoldalas önéletrajz (PDF):

    • Alapadatok, elérhetőségek
    • Végzettségek / folyamatban levő iskolák
    • Kompetenciák
    • Munkatapasztalat és/vagy projektek