Megbízó partnerünk egy holland alapítású szoftverfejlesztő cég, amely elsősorban a holland energiaszektor szereplői számára fejleszt egyedi alkalmazásokat. Projektjeik között megtalálhatóak olyan smart metering megoldások, amelyeket megújuló energiával, vagy e-mobilitással foglalkozó partnereik számára fejlesztenek. A cég Debrecen belvárosában nyitotta meg első magyarországi irodáját, ahová Junior, Medior és Senior Front-End Fejlesztőket keresünk, akik a kezdetektől részesei lesznek egy növekvő cég sikereinek.

Junior/ Medior/ Senior Front-End Fejlesztő

Feladatok:

  • Részvétel a fejlesztési folyamatokban, amelyek a legmodernebb technológiákkal, agilis megközelítés mentén zajlanak,
  • Smart-metering szoftver webes, illetve back-office alkalmazásának fejlesztése,
  • Proaktívan felkutatni milyen módszerekkel lehet hatékonyabbá tenni a fejlesztést,
  • Együttműködni a csapattagokkal, többek közt csapatépítés alkalmából is :)

Elvárások:

  • Legalább 1 év JavaScript fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • TypeScript, Polymer 4, Docker tapasztalat preferált,
  • Továbbá JavaScript ES6 / Vanilla js, HTML, CSS, Sass/LESS, node, redux, RxJS, Angular 2+, React, Webpack, tapasztalat előny,
  • Clean code szemlélet,
  • Jó kommunikációs készség és az üzleti igények iránti fogékonyság,
  • Proaktív érdeklődés a terület iránt, igazán „lelkes” kollégákat, tanulni vágyó embereket keresünk,
  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás előny, de a cég támogatja a nyelvtanulást.

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL:

  • Izgalmas projektek nemzetközi ügyfelekkel az energia és autószektorból,
  • Lehetőség a Front-End architektúra kialakításában részvételre,
  • Folyamatos fejlődést támogató munkahelyi közeg, ahol fontos a jó hangulat,
  • CI/CD-vel, Scrum csapatban dolgoznak,
  • Nyelvtanulási lehetőség, belvárosi iroda,
  • Versenyképes fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen