TITAN RENT Magyarország Kft.
Dinamikusan fejlődő, piacvezető cégünk keres jogász munkatársat. Amennyiben Te is szeretnél csapatunkban dolgozni, akkor várjuk jelentkezésed.
Bővülő csapatunkba

Jogász

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    -Társaság szerződéseinek,partneri megállapodásainak,okiratainak szerkesztése, véleményezése
    -Szerződések nyilvántartása, aktualizálása,szerződéses állomány ellenőrzése
    -Jogszabályfigyelés,törvényi változások hatásainak felmérése
    -Levelek,beadványok,jegyzőkönyvek,egyéb jogi tartalmú dokumentumok szerkesztése
    -A Társaság működésének jogi támogatása
    -Kintlevőség kezelés,fizetési meghagyási,végrehajtási eljárások indítása,figyelemmel kísérése
    -Peres eljárásokon való képviselet
    -A Társaság képviselete hatóságok előtt

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -Állam-és jogtudományi egyetem szerzett jogi végzettség, szakvizsga
    -Kimagasló szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
    -Precíz,pontos,felelősségteljes munkavégzés
    -Rugalmasság,dinamizmus,terelhetőség
    -Határozott fellépés,döntési-, valamint hatékony problémakezelési képesség
    -Megbízható számítógépes ismeretek (jogtár és cégtár is)
    -Magasfokú lojalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - kintlevőségben és követeléskezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    -Versenyképes jövedelem
    -Kimagasló egyéb juttatások
    -Munkavégzéshez szükséges magas szintű infrastruktúra biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1082 Budapest

A "Jelenkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát.