Budapest III. Ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata Költségvetési Szerveket Kiszolgáló Intézmény logo

Közigazgatási-jogi referens

    Budapest III. Ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata Költségvetési Szerveket Kiszolgáló Intézmény

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Folyamőr utca 22.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

- Szerződések, jogi okiratok előkészítése,
- a megkötésre kerülő szerződések, megállapodások jogi, valamint gazdasági szempontból történő véleményezése;
- az intézmény működésének, döntéshozatali folyamatainak teljes körű jogi támogatása;
- beszerzési, közbeszerzési eljárások előkészítése, szerződéskötés támogatása;
- közreműködés az intézmény alapdokumentumainak, belső szabályzatainak elkészítésében, aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezésében;
- közreműködés szakmai, jogi egyeztetések lebonyolításában;
- egyéb jogi tevékenységet igénylő feladatok végrehajtása.

Elvárások

- Magyar állampolgárság;
- büntetlen előélet;
- cselekvőképesség;
- jogász végzettség;
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
- felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, precizitás;
- közigazgatási területen szerzett több éves szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent

- közbeszerzési területen szerzett gyakorlati tapasztalat, közbeszerzési szakjogász végzettség,
- munkajogi területen szerzett gyakorlati tapasztalat, munkajogi szakjogász végzettség.

Amit kínálunk

  • Stabil munkalehetőség határozott időre, 2026.08.31-ig.;
  • Izgalmas feladatok;
  • Összetartó csapat;
  • SZÉP-kártya;
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség;
  • Túlórák nélküli munkavégzés;
  • Munkaidő H-CS: 8:00-16:30, Péntek: 8:00-14:00-ig.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével.