A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon.

Jogász

munkakörbe, határozatlan időtartamra keres kollégát.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Szerződések előkészítése, véleményezése,
  • A Kamara szervezeti egységeinek jogi támogatása,
  • Belső szabályzatok kialakítása, véleményezése,
  • Döntéshozók részére készített előterjesztések, döntésjavaslatok előkészítése, véleményezése,
  • Jogszabály módosítások előkészítése, véleményezése,
  • A Kamarához érkezett szakmai megkeresésekre adandó válaszok jogi vizsgálata,
  • Részvétel a belső projektek előkészítésében, megvalósításában, a projektek jogi támogatása,
  • Hatóságokkal, bíróságokkal, hivatalos szervekkel történő kapcsolattartás,

Elvárásaink:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Rugalmasság, megoldásfókuszú gondolkodás,
  • Határozott, megbízható személyiség,
  • Szolgáltatói attitűd, ügyfélközpontúság,
  • Proaktív hozzáállás és üzleti szemlélet,
  • Önálló, igényes munkavégzés, rendszerszintű, komplex gondolkodás, alkalmazkodás a változó feladatokhoz

Előnyként értékeljük:

  • Jogi szakvizsga meglétét,
  • Adatvédelem és munkajog területén releváns tapasztalat,
  • Állami nagyvállalatnál, és/vagy közigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • Agrárjogi területen szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Hazai és EU-s pályázati rendszerek ismerete,
  • Projektek támogatásában szerzett tapasztalat,

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag;
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet;
  • Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör;
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
  • Dinamikus, fiatalos csapatban dolgozhat
  • Alkalmazotti jogviszony.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113

magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.

A jelentkezéseket a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.11.29