Jogász munkatárs - Compliance területen

Nemzetközi ügyfelünk skandináv hátterű vállalat, 20 éves magyarországi múlttal rendelkezik és 24 európai országban van jelen, pénzügyi területen tevékenykedik.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Feladatok:

  • A Country Compliance Officer munkatárs napi munkájának támogatása, kiemelt projektekben való
  • együttműködés;
  • A Compliance Osztály jogi feladatainak ellátása bankjog és adatvédelem területén;
  • Belső szabályzatok véleményezése és implementálása;
  • Cégcsoport szintű folyamatok és szabályzatok implementálása;
  • Szerződések, ügyféldokumentumok, ügyféltájékoztatók, levélsablonok véleményezése;
  • Hatósági eljárásokban beadványok készítése és a hatóságokkal való kapcsolattartás;
  • Belső ellenőrzések támogatása;
  • Szakmai állásfoglalások megfogalmazása;
  • Jogszabályfigyelés;
  • Szakmai oktatások lebonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú jogi végzettség - jogi szakvizsga előnyt jelent;
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat pénzügyi területen;
  • Adatvédelmi jogszabályok, Ptk. és Hpt. ismerete;
  • Jogi szaknyelv magabiztos használata magyar és angol nyelven egyaránt;
  • Jogszabályi rendelkezések értelmezésében és implementálásában szerzett tapasztalat;
  • Az üzleti folyamatok megértésének képessége;
  • Új ismeretek gyors integrálása;
  • Magabiztos, határozott, csapatjátékos, precíz, együttműködő személyiség.

Amit az Ügyfelünk kínál:

  • Hosszútávú lehetőség és karrierút egy nemzetközi hátterű, piacvezető vállalatnál;
  • Folyamatos továbbképzések és tanulási lehetőségek külső és belső képzési programban;
  • A++ kategóriás irodai környezetet, fejlett, skandináv infrastruktúra;
  • Emberközpontú, támogató munkahelyi légkör és kollégák;
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér, bónusz, cafatéira, egészségbiztosítás, edzőtermi bérlet;
  • Heti több napos Home office lehetőség.

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, kérem, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.