CéginformációSzövegeIde

Veszprém megyei, dinamikusan fejlődő, innovatív technológiát alkalmazó, autóipari beszállító partnerünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk lelkes munkatársakat:

JAVÍTÓTECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 és 3 műszak

FELADATOK

  • A teszthibák gyors észlelése, visszajelzés és a hibás termék elemzése
  • A reklamáció, hibajavítás, újramunkálás, és az okozott kiesés dokumentálása
  • Fejlesztési javaslatok a megbízhatósági kérdések csökkentése érdekében
  • Az alkatrészek/termékek elkészítése az elemzésre
  • Részvétel sori megbeszéléseken
  • A diagnosztikai eszközök alapvető karbantartásának elvégzése, raktári alkatrész nyilvántartás
  • A korszerű munkafolyamatok és a hulladék újrahasznosítás lehetőségeinek kialakítása

ELVÁRÁSOK

  • Technikusi végzettség,
  • Gyártásban szerzett tapasztalat – preferáltan elektronikai - előnyt jelent
  • 2, esetleg 3 műszakos munkarend vállalása

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Étkezési támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Szálláslehetőség
  • Dolgozói buszjárat vagy bejárási támogatás

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JAVÍTÓTECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 és 3 műszak, Veszprém megye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém megye