Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új munkatársakat!

Olyan munkahelyet keresel, ahol feletteseid számára fontos a véleményed?
Nem riadsz vissza a kihívásoktól és szeretnél különleges járművekkel és egyedi műszaki megoldásokkal is találkozni?

HA IGEN, AKKOR NÁLUNK A HELYED!

Légy Te is egy szakértő társaság tagja, ahol szakmai fejlődésed folyamatosan garantált!

Java, C++ fejlesztő

Feladataid:

  • változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerveralkalmazások fejlesztése Windows és Linux rendszerekben
  • részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében: Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és tesztelése
  • automatikus tesztkörnyezet kialakítása
  • kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel és más szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • Java ismeret
  • C++ ismeret
  • MySQL ismeret
  • Debian Linux ismeret
  • Android fejlesztői ismeret
  • legyél precíz, érdeklődő és szorgalmas, mert számunkra ez a legfontosabb
  • a többéves munkatapasztalat nem feltétel, lelkes pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk

Előny, de nem feltétel:

  • Java Swing, JavaFX
  • Android fejlesztői tapasztalat
  • SVN, Git használata
  • Angol nyelvtudás
  • IOS ismeret

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, megbízható munkahely,
  • nívós munkakörnyezet,
  • fiatalos, dinamikus, pozitív szemléletű csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • csapatépítő programok, közös mozik, grillezés,
  • ingyen kávé és tea,
  • és ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XX. kerület

Magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényét is tartalmazó önéletrajzát várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java, C++ fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Java, C++ fejlesztő
  • Hirdető cég: Jármű Kontroll Magyarország Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XX. kerület
  • Feladatok: változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerveralkalmazások fejlesztése Windows és Linux rendszerekben részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében: Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és tesztelése automatikus tesztkörnyezet kialakítása kapcsolódó dokumentációk elkészítése szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel és más szervezeti egységekkel
  • Elvárások: Java ismeret C++ ismeret MySQL ismeret Debian Linux ismeret Android fejlesztői ismeret legyél precíz, érdeklődő és szorgalmas, mert számunkra ez a legfontosabb a többéves munkatapasztalat nem feltétel, lelkes pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-06-15
  • Lejárati dátum: 2018-06-25
Állás, munka még: Jármű Kontroll Magyarország Kft>