A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

felvételt hirdet

Járási Koordinátor

(Barcsi járás)

munkakör betöltésére.

Munkakör:

A járási koordinátor fő feladata Barcs járás EFOP-1.4.2-16 „Integrált térségi gyermekprogramok” pályázatának szakmai támogatása és kísérése.

Feladatok:

  • Helyi szakértők, illetve a megvalósításban érdekelt személyek azonosítása, bevonása
  • Szakmacsoportos műhelyek kezdeményezése, részvétel teameken, szakmai műhelyeken
  • Helyi stratégiák, fejlesztési tervek, programok feltérképezése, jó gyakorlatok gyűjtése, dokumentálása
  • Térségi problématerületek, gócpontok feltérképezése, diagnosztizálása
  • Járási projektfejlesztő teamek felépítése, és szakmaspecifikus, illetve helyi tervezőcsoport működtetése, részvétel helyi döntési és egyeztető fórumokon (a járási társulás, települési önkormányzatok ülései, gyermekvédelmi fórum stb.) és a Gyerekesély Bizottság munkájában
  • Mozgó játszótér/mobil infopont működtetése
  • Közösségfejlesztési folyamatok indítása településenként, közösségfejlesztési technikák átadása, közösségi ház és „Jó kis hely” mentorálás

Elvárások:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Segítőkész, rugalmas, nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Gyors és hatékony tanulás képessége
  • Kreativitás
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • szociális munka terén szerzett tapasztalat
  • európai uniós pályázatok végrehajtásában szerzett tapasztalat
  • saját személygépkocsi

Munkavégzés helye:

  • Barcsi járás

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Szociális munkás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Barcs

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.