Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DBM KFT.

IT Rendszer-, szervizmérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • Termékportfolióban megtalálható, üzletmenetet támogató rendszerek telepítése, konfigurálása, üzemeltetése, karbantartása.
    • Együttműködés a fejlesztőkkel és külső szolgáltatókkal.
    • Tesztek kivitelezése, dokumentálása, rendszerhibák kivizsgálása.
    • Projektek irányítása, üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása.
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.
    • Cégen belüli IT rendszer szoftveres és hardveres karbantartása,üzemeltetés (szerver, kliens, hálózat, telefon).
    • Informatikai rendszer fejlesztésben, kiépítésében való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villamosmérnök, informatikus felsőfokú végzettség vagy felsőfokú műszaki végzettség széleskörű villamossági, informatikai ismeretekkel
    • Minimum 4-5 év releváns szakmai, rendszergazda tapasztalat, hálózatépítésben, üzemeltetésben szerzett jártasság
    • Switchek, routerek, LAN, WLAN, VPN, tűzfal és PABX ismerete, kezelése, Exchange Server üzemeltetés ismerete
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német előny
    • Kiváló probléma felismerő és -megoldó készség, analitikus gondolkodásmód, pontos, precíz munkavégzés.
    • Megbízhatóság, terhelhetőség.
    • Kiváló kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Előnyt jelent termékfejlesztésben szerzett tapasztalat, integrált ügyviteli rendszer, SAP SBO ismerete
    • Német nyelvtudás
    • Programozói előélet, tapasztalat, HW közeli programozás

Amit kínálunk:

    • Megbízható vállalati háttér
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes bérezés
    • Fejlődési lehetőség
    • Céges autó, laptop, telefon

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelöléssel.

Egyéb juttatások: céges autó,mobiltelefon,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
4 db szavazat
Állás, munka még: DBM KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Rendszer-, szervizmérnök
  • Rövid pozíció név: IT Rendszer-, szervizmérnök
  • Hirdető cég: DBM KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Termékportfolióban megtalálható, üzletmenetet támogató rendszerek telepítése, konfigurálása, üzemeltetése, karbantartása. Együttműködés a fejlesztőkkel és külső szolgáltatókkal. Tesztek kivitelezése, dokumentálása, rendszerhibák kivizsgálása. Projektek irányítása, üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása. Ügyfelekkel való kapcsolattartás. Cégen belüli IT rendszer szoftveres és hardveres karbantartása,üzemeltetés (szerver, kliens, hálózat, telefon). Informatikai rendszer fejlesztésben, kiépítésében való aktív részvétel.
  • Elvárások: Villamosmérnök, informatikus felsőfokú végzettség vagy felsőfokú műszaki végzettség széleskörű villamossági, informatikai ismeretekkel Minimum 4-5 év releváns szakmai, rendszergazda tapasztalat, hálózatépítésben, üzemeltetésben szerzett jártasság Switchek, routerek, LAN, WLAN, VPN, tűzfal és PABX ismerete, kezelése, Exchange Server üzemeltetés ismerete Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német előny Kiváló probléma felismerő és -megoldó készség, analitikus gondolkodásmód, pontos, precíz munkavégzés. Megbízhatóság, terhelhetőség. Kiváló kommunikációs készség.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-19