Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerével és autóalkatrész kereső programjával a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számít. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezik, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosít a munkatársaknak. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

IT operátor munkatárs

Budapest XIII. kerület

A Te feladataid:

  • Az UNIX Autó Kft. által fejlesztett informatikai rendszerek üzemeltetése
  • Üzleti igényeknek megfelelően alkalmazás beállítása
  • Üzemeltetési feladatok ellátása
  • Rendszerek hibadiagnosztikája, problémák gyors megoldása
  • Informatikai eszközök szervízelése
  • A felhasználói igények, hibajegyek és változáskérések nyomon követése és monitorzása

Amit Tőled elvárunk:

  • Szakirányú végzettség vagy egyenértékü tapasztalat
  • Microsoft szerver 2008/2012/2016 alapszintű ismerete (AD, GPO, IIS, Print management)
  • Linux szerver Debian/Ubuntu alapszintű ismerete
  • Desktop Win7/Win8/Win10 termékek alapos ismerete
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP, DHCP, DNS, VPN)
  • Hardver ismeret, tűzfalak, routerek ismerete
  • Folyamatos munkarend 2 műszak (nappal/éjszaka) vállalása

Amit Neked kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszútávú perspektíva
  • Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Fiatal elkötelezett csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Frangepán u.55-57.

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.