Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél az ügyfeleink, munkatársaink, IT felhasználók támogatásával foglalkozni? Lelkes vagy és hosszú távú terveid vannak? Csatlakozz hozzánk!

IT BUSINESS ANALYST

    munkakörbe munkatársat keresünk.

A feladatok:

  • Ügyfelek üzleti igényeinek értelmezése, egyedi alkalmazásfejlesztési projekteken
  • Ügyfél kapcsolattartás, egyeztetések szervezése, terjedelem és változáskezelés felügyelete
  • Az üzleti igények funkcionális specifikációjának elkészítése, szisztematikus dokumentálása (koncepció és modell alkotás, folyamat elemzés és tervezés, logikai tervezés – a technológia lehetőségek figyelembevétele mellett)
  • Az ügyfelek felé szükséges további dokumentációk elkészítése (kézikönyvek, oktatási és tesztelési anyagok)
  • Összekötő szerep betöltése az ügyfél és a fejlesztő csapat között, a fejlesztési módszertannak megfelelő projekt szerepek betöltése a fejlesztő csapat tagjaként

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség
  • Hasonló szerepkörben szerzett 4-5 éves tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Projektvezetési és fejlesztési módszertani ismeretek
  • Egészségügyi megoldások területén szerzett tapasztalat

Előny:

  • Valamely módszertan formális elvégzését igazoló oklevél

Amit cserébe mi kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest