BalaSys IT Kft.
  • A BalaSys IT Kft. a magyarországi informatikai biztonsági piac meghatározó szereplőjeként, magas színvonalú szolgáltatásokkal és innovatív megoldásokkal szolgál ügyfelei részére. Budapesti központú csapatába keres

    IT BIZTONSÁGI RENDSZERMÉRNÖK

    Munkavégzés helye: Budapest

  • It biztonsági rendszermérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      Munkakörbe tartozó feladatok (Windows és Linux környezetben):

      • Termékportfolióban megtalálható megoldások telepítése és konfigurációja Ügyfeleink, Partnereink számára
      • Rendszerek tervezése és megvalósítása
      • Későbbi rendszertámogatás és tovább fejlesztés az igényeknek megfelelően
      • IT biztonsági tudatosság közvetítése
      • Szoros együttműködés a fejlesztési csapattal
      • Kapcsolattartás, igények felmérése, azok megvalósítása ügyfeleknél
      • Biztonsági szabályzatok és dokumentációk készítése
      • Külföldi projektekben való aktív részvétel a munkaidő 35%-ban (1 munkahetes kiküldetések EU országokba)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • MSC vagy BSC szintű szakirányú diploma vagy azzal egyenértékű tapasztalat
      • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
      • Tapasztalat Linux\UNIX\Windows környezet kialakításában
      • Hálózati ismeretek: TCP/IP, alkalmazás szintű protokollok, routing
      • Új technológiák és trendek követése napra kész ismerete
      • Ügyfélorientált, pro-aktív személyiség, prezentációs késségek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • 2-3év (vagy több) szakmai tapasztalat
      • IAM, hálózatvédelmi és PAM
      • IT biztonsági személetmód, szabványok és technológiák ismerete
      • IT biztonsági tanúsítvány megléte (pl. CEH, ENSA, LPT, ECSA, CISSP, CISM, CRISC, CISA)
      • Alapvető programozási\scriptelési (bash vagy python) ismeretek

    Amit kínálunk:

      Betekintési lehetőség az IT számos további területére, mint a fejlesztés, dev-ops, pre-sales

      Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre

      Folyamatos szakmai előre lepéshez szükséges erőforrások biztosítása

      Kellemes munkakörnyezet, modern iroda

      Hosszú távú karrier lehetőség

      Fiatalos csapat

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Hálózati és Rendszermérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével.