Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: kh.hu

it auditor

Főbb feladatok

  • az éves munkatervben szereplő, illetve az eseti jellegű vizsgálatok végrehajtása a BEI szabványai és szabályzatai alapján
  • az audit tesztek tervezése, elvégzése és dokumentálása, a belső kontrollok megfelelősségének és hatékonyságának előzetes értékelése
  • a Bank és Bankcsoporthoz tartozó érdekeltségi vállalatok működési szabályzata szerint a tevékenységgel kapcsolatos szabályzatok, eljárások ellenőrzési szempontból történő véleményezése
  • a külső ellenőrző- és felügyeleti szervek felkérése alapján részvétel azok vizsgálataiban
  • a külső és belső szervek által végzett vizsgálatok során tett javaslatok megvalósításának nyomon követése
  • eseti illetve rendszeres részvétel a Bankcsoporthoz tartozó vállalatok audit munkájában, a BEI vezetőjének utasítása alapján

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyar és angol nyelven egyaránt
  • jó konfliktus tűrési/kezelési képesség
  • szakirányú audit/banki vizsga előnyt jelent ( CIA, CISA, CFA, ACCA)
  • legalább 5 év banki/pénzügyi tapasztalat vagy 3 év pénzügyi vállalkozásnál szerzett auditori gyakorlat
  • előnyt jelent ICT területen szerzett gyakorlat,

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: It auditor
  • Rövid pozíció név: It auditor
  • Hirdető cég: K&H Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: az éves munkatervben szereplő, illetve az eseti jellegű vizsgálatok végrehajtása a BEI szabványai és szabályzatai alapján az audit tesztek tervezése, elvégzése és dokumentálása, a belső kontrollok megfelelősségének és hatékonyságának előzetes értékelése a Bank és Bankcsoporthoz tartozó érdekeltségi vállalatok működési szabályzata szerint a tevékenységgel kapcsolatos szabályzatok, eljárások ellenőrzési szempontból történő véleményezése a külső ellenőrző- és felügyeleti szervek felkérése alapján részvétel azok vizsgálataiban a külső és belső szervek által végzett vizsgálatok során tett javaslatok megvalósításának nyomon követése eseti illetve rendszeres részvétel a Bankcsoporthoz tartozó vállalatok audit munkájában, a BEI vezetőjének utasítása alapján
  • Elvárások: felsőfokú szakirányú végzettség erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyar és angol nyelven egyaránt jó konfliktus tűrési/kezelési képesség szakirányú audit/banki vizsga előnyt jelent ( CIA, CISA, CFA, ACCA) legalább 5 év banki/pénzügyi tapasztalat vagy 3 év pénzügyi vállalkozásnál szerzett auditori gyakorlat előnyt jelent ICT területen szerzett gyakorlat,
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
Állás, munka még: K&H Bank Zrt.>