A Fővárosi Közterület-Fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság pályázatot hirdet

IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI MŰSZERÉSZ

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • irányítástechnikai feladatok végrehajtása
  • hibakeresés és hibaelhárítás
  • működési és karbantartási leírások betartása
  • elektromos javítások, hibaelhárítások, a biztonságtechnikai előírások figyelembevételével
  • az elvégzett javítások, karbantartások dokumentálása
  • gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, a biztonságos és folyamatos működés biztosítása
  • együttműködés a gépek, berendezések beüzemelésénél, telepítésénél

AMIT KÉRÜNK:

  • középfokú műszerész-végzettség vagy középfokú szakirányú műszaki végzettség (elektronikai, irányítástechnikai, automatizálási)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • elektromos kapcsolási rajz olvasási tudás
  • tanulási hajlandóság

ELŐNYT JELENT:

  • irányítástechnikai műszerész-végzettség
  • gyengeáramú szerelésben való jártasság
  • pneumatikai ismeretek
  • angol/német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • évente fejlesztett munkabér
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkalehetőség
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések, karrierépítési lehetőség pályakezdők részére
  • igény esetén munkásszálló
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben, mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1151 Budapest, Mélyfúró utca 10-12.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
a „Jelentkezem” gombon keresztül vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „irányítástechnikai műszerész”