Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt újonnan nyíló debreceni plazmaferezis centrumába

INTÉZMÉNYVEZETŐ

munkakörbe munkatársakat keres

FELADATAI:

  • A centrum teljes személyzetének biztosítása és koordinálása
  • Centrum működéséhez kapcsolódó eszközök folyamatos biztosítása, nyilvántartás vezetése;
  • A centrum profitábilis irányítása, vezetése, a költségek folyamatos nyomon követése;
  • Beszállítókkal való tárgyalások lefolytatása, szerződéskötések menedzselése;
  • Folyamatos együttműködés a vezetőséggel;
  • A Centrum rendeltetésszerű, zavartalan és folyamatos működésének a biztosítása;
  • A mindenkori jogszabályok és belső szabályzatok betartása és betartatása;
  • Központban rejlő termelési potenciál teljes kiaknázásának elősegítése.

elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / egészségügyi / műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • B- kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Word, Excel, Internet)
  • Releváns vezetői tapasztalat és kompetenciák; probléma- és konfliktusmenedzsment
  • Gazdaság-orientált gondolkodásmód
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség
  • Felelősségteljes döntéshozói képesség, felelősségtudat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Rugalmasság,
  • Dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Megbecsültség
  • Teljes munkaidős hosszú távú stabil munkahely

előnyt jelent:

  • Hasonló területen (egészségügy, gyógyszergyártás, intézményvezetés) szerzett releváns tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügy, Szépség vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2017. február 28 –ig „CENTRUMVEZETŐ - DEBRECEN” jeligére!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Plazmaszolgálat Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Intézményvezető
  • Hirdető cég: Plazmaszolgálat Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A centrum teljes személyzetének biztosítása és koordinálása Centrum működéséhez kapcsolódó eszközök folyamatos biztosítása, nyilvántartás vezetése; A centrum profitábilis irányítása, vezetése, a költségek folyamatos nyomon követése; Beszállítókkal való tárgyalások lefolytatása, szerződéskötések menedzselése; Folyamatos együttműködés a vezetőséggel; A Centrum rendeltetésszerű, zavartalan és folyamatos működésének a biztosítása; A mindenkori jogszabályok és belső szabályzatok betartása és betartatása; Központban rejlő termelési potenciál teljes kiaknázásának elősegítése.
  • Elvárások: Felsőfokú gazdasági / egészségügyi / műszaki végzettség Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban B- kategóriás jogosítvány Számítógépes ismeretek (MS Office, Word, Excel, Internet) Releváns vezetői tapasztalat és kompetenciák; probléma- és konfliktusmenedzsment Gazdaság-orientált gondolkodásmód Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség Felelősségteljes döntéshozói képesség, felelősségtudat Kiemelkedő kommunikációs készség Rugalmasság, Dinamikus munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17