Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A ShiwaForce.com Zrt.

HTML Sitebuilder / Frontend Developer

(kód: SF1704/HTML)
munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív digitális megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 80 fős startup szellemiségű vállalata

    A pozíció leírása:

    Ha egy olyan céget keresel, ahol elismerik a munkádat, szakmai támogatást kapsz, sokat tanulhatsz és fejlődhetsz, lehetőséget kapsz a kísérletezésre, és ahol az elvégzett munkát nem kilóra mérik, akkor csatlakozz fiatalos, újításokra nyitott csapatunkhoz!

    A ShiwaForce.com izgalmas vizualitással és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis fejlesztő cég. Hiszünk abban, hogy az a legjobb frontend fejlesztő, aki mindig képes tanulni másoktól és tovább tud lépni a hibáin. Sokat kérdezünk, és gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk. Ha úgy érzed, közénk tartozol, csatlakozz hozzánk!

    Frontend fejlesztő pozíció betöltéséhez tudnod kell responsive site-okat készítened kapott design alapján, illetve fontos, hogy szeress jó kódot írni, törődj a kódjaid minőségével és kövesd a legújabb trendeket. A technikai részleteket, innovatív, nagyvállalati technológiákat majd nálunk megtanulod.

Feladatod:

  • Frontend fejlesztői feladatok (HTML5, CSS3, LESS-SAS) végzése
  • Agilis csapatban való hatékony munkavégzés, határidők betartása
  • A legmodernebb technológiák kipróbálása, elsajátítása
  • Folyamatos, kimutatható fejlődés
  • Böngésző független megoldások és mobil oldalak készítése

Elvárások:

  • Legalább 1 év frontend fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • HTML5, CSS3 gyakorlati ismerete
  • Különböző böngésző motorok működésének, sajátosságainak alapszintű ismerete
  • Csapatban való hatékony munkavégzés, felelősség vállalása, határidők betartása
  • Proaktív szemléletmód, kiolthatatlan tanulási vágy

Előnyt jelent:

  • ha ismered a következők közül bármelyiket: Grid rendszerek, GIT, Responsive és Fluid sitebuild, Bootstrap
  • XML, XSL, XSLT és XPATH technológiák területén szerzett tapasztalat
  • Komplex nagyvállalati rendszerekkel szerzett ismeretek
  • Tapasztalat agilis módszertanokban (pl. SCRUM, Kanban)
  • Weboldal optimalizálási technikák magas szintű ismerete
  • JavaScript ismeret, AngularJS
  • CSS preprocessorok ismerete
  • Node.js ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • Továbbképzési lehetőség, havonta több belső tanfolyam
  • Nemzetközi és hazai projektek
  • Kiválóan megközelíthető iroda (Déli pályaudvar metróállomás)
  • Modern munkakörnyezet, Macbook Pro / Toshiba / Dell laptop + telefon
  • Erős, megkérdőjelezhetetlen referencia
  • Nyitott vállalati kultúra
  • 800 kötetes belső technológiai könyvtár, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • Agilis módszertanok használata
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Sikereink megünneplése
  • Versenyképes jövedelem és premizálás
  • Saját foci és kosárlabda csapat, ’All you can move’ bérlet lehetőség
  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • Korlátlan kávé, tea, méz fogyasztás

    A ShiwaForce.com Zrt.-ről

    A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 80 fős startup szellemiségű vállalata. A Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeinket: a régió második legjobban növekedő Rising Star vállalkozásaként. Online és mobil szolgáltatásokat alakítunk át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a digitális kor elvárásainak megfelelően. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a KH Bank, a Vienna Insurance Group, a Signal Biztosító, az ENKSZ, a DMRV és a Concorde Alapkezelő. Saját fejlesztésű termékünk nyert a londoni Bloomberg Grow Forumán, és a nemzetközi Innotribe versenyen a világ 15 legizgalmasabb üzleti innovációja közé választották. Vezető termékünk a Shiwa tartalomkezelő rendszer több mint egy évtizede segít ügyfeleinknek online potenciáljuk növelésében.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A lenti "jelentkezem" gombra kattintva.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
4 db szavazat
Állás, munka még: ShiwaForce.com Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HTML Sitebuilder / Frontend Developer
  • Rövid pozíció név: Frontend Developer
  • Hirdető cég: ShiwaForce.com Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Frontend fejlesztői feladatok (HTML5, CSS3, LESS-SAS) végzése Agilis csapatban való hatékony munkavégzés, határidők betartása A legmodernebb technológiák kipróbálása, elsajátítása Folyamatos, kimutatható fejlődés Böngésző független megoldások és mobil oldalak készítése
  • Elvárások: Legalább 1 év frontend fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat HTML5, CSS3 gyakorlati ismerete Különböző böngésző motorok működésének, sajátosságainak alapszintű ismerete Csapatban való hatékony munkavégzés, felelősség vállalása, határidők betartása Proaktív szemléletmód, kiolthatatlan tanulási vágy
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.27