HR vezető

  • Cég neve

    Szemerey-Plus Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1203 Budapest, Zodony utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • HR osztály vezetése, meglévő folyamatok átvilágítása és irányítása, javaslattétel új folyamatok bevezetésére
  • HR adminisztráció koordinálása és ellenőrzése
  • HR osztályhoz tartozó szabályzatok folyamatos aktualizálása
  • Igazgatóság és a vezetők támogatása minden HR-rel és munkaüggyel kapcsolatos témában
  • Kapcsolattartás a kollégákkal, társosztályokkal, belső interjúk és értékelések szervezése mellett
  • Fluktuáció kezelése; toborzási- és kiválasztási projektek teljes körű irányítása, ellenőrzése
  • Belső karrierutak kidolgozása
  • Munkaszerződések, illetve azok módosításainak elkészítése
  • Be- és kilépési dokumentációk összeállítása, ehhez kapcsolódó folyamatok betartása és betartatása
  • Bérszámfejtés előkészítése, koordinálása, szükséges adatok megküldése a külsős könyvelőiroda részére, az adatok és bérek ellenőrzése
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése
  • Szükséges képzések, oktatások lebonyolítása
  • Egyeztetett kimutatások, riportok és az előírt statisztikák határidőre történő elkészítése
  • Hatékony részvétel az ellenőrzések és auditálások során

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, HR vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elhivatottság a HR feladatok iránt
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos környezet
  • Dinamikusan fejlődő munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Szemerey - Plus Fuvarozási és Logisztikai Zrt. egy 100%-ban magyar tulajdonú magánvállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik, emellett kiemelt szerepet kap a cégnél a lendületesség, rugalmasság, megújulás és egyben a szenvedélyesség is.

Magyarnyelvű önéletrajzod fizetési igénnyel várjuk a Jelentkezem gombra kattintva!