HR vezető [CSN-SZPHRM24]

  • Cég neve

    Focus Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

HR VEZETŐ [CSN-SZPHRM24]

Megbízónk

Megbízó partnerünk élelmiszer szállítmányozással foglalkozó, magyar tulajdonban lévő vállalat. Jelenleg budapesti központjukba keresünk agilis és szakmailag elkötelezett HR vezetőt.

Feladatok

  • Meglévő folyamatok átvilágítása, irányítása és új folyamatok bevezetése
  • Vezetők és munkavállalók támogatása minden HR-rel és munkaüggyel kapcsolatos témában
  • Toborzó, bérszámfejtő és marketing tevékenységek szervezése és koordinálása külső ügynökségekkel/vállalkozókkal együttműködve
  • Munkaszerződések elkészítése, módosítása
  • Belső kommunikációs rendszer fejlesztése, fenntartása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és a kékgalléros munkavállalókkal
  • Külső és belső képzések szervezése a munkatársak számára
  • Szervezetfejlesztési javaslatok megtétele
  • Kimutatások, riportok és statisztikák elkészítése

Követelmények

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves HR területen (munkaügy, toborzás, kiválasztás, tréning) szerzett tapasztalat
  • Minimum 1 éves tapasztalat közúti szállítmányozásban tevékenykedő, saját flottával rendelkező vállalatnál
  • Tapasztalat kékgalléros munkavállalókkal történő kommunikációban
  • Kiváló kommunikációs- és kezdeményező készség
  • Proaktivitás és önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Vezetői tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Nagyfokú rugalmasság és önállóság
  • Versenyképes bérezés és céges autó
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető