HR projektvezető

  • Cég neve

    HSA Kft.

  • Munkavégzés helye

    3525 Miskolc, Széchenyi istván út 7.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

HSA Kft.
Többre vagy képes annál, amit a tanáraid néztek ki belőled? Többre vagy képes annál, hogy két havonta meginvitáld az ismerőseidet egy kávéra? Akkor jelentkezz hozzánk projektvezetőnek! Előre szólunk, hogy nem nálunk fogod kipihenni az elmúlt évek megpróbáltatásait, de amikor megveszed az új autódat, aztán meg az új lakásodat, azt fogod mondani: MEGÉRTE!

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborozd be az összes munkavállalót online és offline eszközökkel egyaránt
  • Ha már betoboroztad, helyezd is el őket a rád bízott projektek egyikében
  • Készítsd el a projektekhez tartozó beosztásokat
  • Folyamatosan tartsd a kapcsolatot a partnereiddel
  • Végezd el a projektekhez tartozó napi, heti és havi háttérfeladatokat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyél kedves és támogató a munkavállalókkal, mert elhiheted, hogy nem az égből potyognak
  • Legyen egy kis élet- és/vagy munkatapasztalatod
  • Legyél ambíciózus, mert anélkül nem fog menni
  • Legyél kreatív, mert anélkül nehéz lesz toborozni
  • Legyél precíz, mert a háttérfeladatoknál elvárás
  • Beszélj angolul, mert ez már mindenhol elvárás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha dolgoztál már velünk vagy jelenleg is valamelyik partnerünknél dolgozol, mert abból lettek nálunk sikersztorik
  • Ha Tiszaújvárosban is tudsz dolgozni

Amit kínálunk:

  • Olyan bérezést, amit mások 10 év kemény munkával sem érnek el
  • Vezetői tapasztalatot, ami elég jól hangzik ilyen fiatalon, nem?
  • Céges telefont korlátlan hívással és mobilnettel, valamint céges laptopot
  • Egyedülálló motivációs rendszert, amivel szintet léphetsz
  • Rugalmas munkaidőt, mert nálunk határidők vannak

  • Fényképes önéletrajz

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Toborzás, Kiválasztás