HR Generalista

  • Cég neve

    Bunge Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5435 Martfű

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új munkatársak beillesztésének és betanulásának biztosítása
  • Képzések szervezése, nyilvántartása
  • Üzemi képzési rendszer működtetése
  • Ismétlődő vagy ad-hoc riportok készítése
  • Belső kommunikáció
  • Globális projektek helyi szintű támogatása
  • HR-rel kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Toborzási folyamatok end-to-end menedzsmentje

Elvárások

  • Főiskolai végzettség – humánerőforrás, pszichológia, vagy gazdasági szakon
  • Legalább 2 év tapasztalat gyártó vállalatnál szerzett hasonló pozícióban
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és nagyszerű juttatási csomag,
  • Nemzetközi és szakértői csapatban való munkavégzés,
  • Cafeteria
  • Tengerparti és Balatoni üdülési lehetőség
  • Gyermeknevelési támogatások
  • Magas szintű orvosi ellátás
  • Ingyenes uszoda- és kondibérlet
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Sok egyéb szociális juttatás és válságok idején is hosszútávra szóló foglalkoztatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Bunge Zrt. ÚJ KOLLÉGÁT KERES HR Generalista MUNKAKÖRBE
A Bunge a globális élelmiszerellátás egyik kulcsszereplője. Olajosmag-feldolgozásban és speciális növényi alapú olajok, növényi fehérjék és biodízel előállításában, valamint forgalmazásában a világelsők között vagyunk. Működésünk felöleli a teljes értékláncot a mezőgazdasági termelőktől az ipari gyártáson keresztül egészen a háztartásokig.
Fő márkáink: Vénusz, Floriol, Bords Eve.