Helpdesk munkatárs - szlovén nyelvtudással

  • Cég neve

    LAUREL Számítástechnikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • IT SUPPORT LAN WAN VPN
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Szlovén középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfeleink kereskedelmi rendszereivel, alkalmazásaival kapcsolatos kérdéseinek, problémáinak fogadása telefonon, emailben és első-, valamint másodszintű támogatás keretében
  • Fejlesztési igények és program hibák eszkalálása a harmadik szintű támogató csoport részére.
  • Szerviz támogatási csoportunk részére történő távoli segítségnyújtás
  • A bejelentések hibajegykezelő rendszerünkben való rögzítése

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettséged vagy egyenértékű tapasztalatod van
  • Társalgási szinten beszélsz szlovénul
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • IT ismereteid vannak
  • Nyitott vagy az új dolgok befogadására
  • Érdeklődést mutatsz a szakmánk iránt
  • Munkádat szakmai igényességgel végzed

Előnyt jelent

  • Rendelkezel IT, hálózati (LAN,WAN,VPN) és hardver ismeretekkel
  • IT Support ismereteid vannak
  • Távoli eléréshez szükséges programokat ismersz

Amit kínálunk

  • Teljes Home Office lehetőséged lesz, így az ország bármelyik területéről végezheted a munkádat
  • Összeszokott, segítőkész csapatba érkezel, akik mindenben támogatni fognak
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Munkádhoz céges telefont és laptopot biztosítunk
  • Nálunk családias hangulatban folyik a munkavégzés
  • Közös programok és cégen belüli karrierlehetőség várja a munkatársainkat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

1993-ban alapítottuk a Laurel Kft-t, mely jelenleg Magyarország legnagyobb kiskereskedelemre szakosodott informatikai cége. Kettő telephelyen (Székesfehérvár és Budapest), 140 kollégát foglalkoztatunk. Az általunk fejlesztett rendszerek 8 országban működnek Európa szerte. Ügyfeleink a teljesség igénye nélkül: Coop, Decathlon, Praktiker, CBA, Reál, OMV, Orlen, Extreme Digital, eMag, Ecofamily.
Küldetésünk, hogy szolgáljuk a fejlődést: munkásságunkkal, innovációinkkal,
szolgáltatásainkkal könnyebbé tegyük a kereskedelmi cégek életét. Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél te is hozzásegíteni minket célunk megvalósításához.
Ez a munkakörünk, országosan bárhonnan pályázható!