Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ABACUS MEDICINE HUNGARY KFT.

Dinamikusan fejlődő nemzetközi gyógyszeripari cég magyarországi leányvállalatához keres DTP OPERÁTOR munkatársakat teljes munkaidőben.

Házi nyomdai DTP Operátor

Főbb feladatok, munkák:

    • A nyomdai részlegre vonatkozó előírások alapján a gyártási folyamatok elvégzése.
    • Nyomdai részlegen használt gépek zavartalan működésének biztosítása.
    • Gyártási folyamathoz tartozó dokumentáció nyomon követése, illetve elkészítése.
    • Nagy kapacitású lézernyomtatók kezelése, karbantartása.
    • Hajtogató, kötegvágó gépek kezelése, karbantartása.
    • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség.
    • Alapfokú angol nyelvtudás.
    • Erős, minőségtudatos gondolkodásmód.
    • Nagyfokú rugalmasság, 4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nagy kapacitású lézernyomtatók kezelésében való jártasság.
    • Nyomdai kötészeti munkákban való jártasság.

Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel.
    • Versenyképes bérezés + havi bónusz + cafeteria (étkezési hozzájárulás) + túlóra 4 havi kifizetéssel + munkábajárási költségtérítés.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1106, BUDAPEST MAGLÓDI út 6.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Önéletrajzát bérigény megjelölésével kérjük elküldeni, a megadott e-mail címre.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Házi nyomdai DTP Operátor
  • Hirdető cég: ABACUS MEDICINE HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: A nyomdai részlegre vonatkozó előírások alapján a gyártási folyamatok elvégzése.Nyomdai részlegen használt gépek zavartalan működésének biztosítása.Gyártási folyamathoz tartozó dokumentáció nyomon követése, illetve elkészítése.Nagy kapacitású lézernyomtatók kezelése, karbantartása.Hajtogató, kötegvágó gépek kezelése, karbantartása.Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • Elvárások: Középfokú végzettség.Alapfokú angol nyelvtudás.Erős, minőségtudatos gondolkodásmód.Nagyfokú rugalmasság, 4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-15
Állás, munka még: ABACUS MEDICINE HUNGARY KFT.>