Grafikus operátor

  • Cég neve

    Agroinform Média Kft.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Angol utca 34.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Új kollégánk feladata, hogy médiatermékeinknek és ügyfeleink kreatív megjelenéseinek, kommunikációjának grafikai támogatását végezze.

Az Agroinform Média küldetése, hogy a mezőgazdaság stabil, létfontosságú ágazatának szakmai információkat, innovatív kommunikációs és média-megoldásokat nyújtson.

Jó hangulatú, összetartó csapatunk nagyon várja, hogy megismerjünk!

Tervezőgrafikai feladatok:

  • online és nyomtatott kommunikációs anyagok elkészítése
  • grafikai tervezés, tördelés, szerkesztés (például: bannerek, social tartalmak, kiadványok, hirdetések, e-dm-ek, óriásplakátok, rendezvénypromóciós anyagok)
  • cégarculati elemek tervezése, vagy kész arculati rendszerek alkalmazása
  • grafikai anyagok nyomdai előkészítése, és kivitelezésének menedzselése
  • egyeztetés a megrendelőkkel és a kollégákkal, projektek koordinálása és határidőre való teljesítése

Elvárások

  • van minimum 2 év grafikusi vagy grafikus operátori tapasztalatod kreatív anyagok készítésében
  • alkalmazott grafikusi vagy egyéb releváns végzettséget szereztél
  • jól kezeled az Adobe szoftvereket (Indesign, Photoshop, Illustrator)
  • aktív, problémamegoldó és precíz vagy

Előnyt jelent

  • reklámügynökségnél, grafikai stúdiónál szerzett tapasztalat
  • Macintosh felhasználói tapasztalat
  • jó kommunikációs, koordinációs készség
  • ha aktív felhasználója vagy social és egyéb online felületeknek, appoknak
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő családi vállalkozásnál
  • rugalmas munkavégzési hely (iroda és home office)
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Céginformáció

Az Agroinform.hu Magyarország mezőgazdasági portálja. Innovatív gondolkodásra, szakértelemre támaszkodva hosszú távú partnerséget építünk az agrárium piaci szereplőivel.
Küldetésünk, hogy portálunkon keresztül naprakész formában, hiteles szakmai információkat adjunk a magyar mezőgazdaság szereplőinek, rendezvényeinkkel aktív szakmai közösséget építsünk.

Magyar nyelvű önéletrajz és portfólió elküldésével várjuk a jelentkezéseket!