A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Hardver fejlesztő - 53535

36704550206

Főbb feladatok, munkák:

  • kapcsolási rajzok tervezése beágyazott rendszerekhez,
  • nyomtatott áramkör megtervezése,
  • áramkör szimulációk elvégzése és validálása,
  • a megtervezett prototípus áramkörök összeszerelése és tesztelése,
  • műszaki dokumentáció készítése,
  • szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • beágyazott rendszerek hardverfejlesztésében szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat,
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • felület szerelt alkatrészekkel, PCB technológiával kapcsolatos tapasztalat,
  • különböző mérési eszközök ismerete (oszcilloszkóp, spektrum-, és hálózati analizátorok)
  • fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,
  • proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség,
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Altium Designer ismerete,
  • nagysebességű digitális NYÁK-ok tervezése,
  • rádiófrekvenciás technológiák ismerete,
  • sorozatgyártásra való előkészületben szerzett tapasztalat,
  • autóipari szabványok ismerete,
  • német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (cafetéria, utazástámogatás),
  • barátságos és szakmailag motiváló munkakörnyezet,
  • folyamatos tanulási lehetőség.
  • home office lehetőség,
  • nyelvi képzések.

Megbízó profilja:

  • Német tulajdonú, vezeték nélküli rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnerünk jól képzett és elkötelezett, agilisan alapokón dolgozó 5 fős csapatába, Hardver fejlesztő munkatársat keresünk középfokú, aktív angol nyelvtudással.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Munkavégzés helye:

Érd

Érdeklődni lehet: 36704550206

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857