SCI-Hálózat zRt.
  • A SCI-Network zRt. hálózati és hálózatbiztonsági rendszerek forgalmazásával, telepítésével, felügyeletével és kapcsolódó megoldások fejlesztésével foglalkozó, több évtizedes múlttal rendelkező hazai rendszer integrátor. A hálózattal, illetve hálózatbiztonsággal foglalkozó csapatunkba hálózatbiztonsági irányultságú munkatársat keresünk „hálózati rendszermérnök” munkakörbe.
  • Hálózati rendszermérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • A cég hálózat integrációs és támogatási projektjeibe való bekapcsolódás
      • Részvétel a hálózatbiztonsági területre kiterjedő projektek tervezési, kivitelezési és támogatási munkáiban.
      • Szakmai kapcsolattartás az SCI-Network által képviselt gyártók és a végfelhasználók műszaki szakembereivel
      • Folyamatos szakmai fejlődés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnöki, informatikusi BSc, vagy MSc fokozat)
      • Hálózati tűzfalak alapos ismerete
      • Cisco CCNA, vagy CCNP Security területen szerzett minősítés
      • Checkpoint CCSA, vagy PaloAlto PCNSE minősítés
      • Minimum 5 év szakmai tapasztalat minél több technológiában az alábbiak közül:
        • Hálózati tűzfalak: Cisco ASA/FirePower, Checkpoint, Juniper SRX, Fortigate, Palo Alto
        • Anti-X (UTM) és NGFW technológiák
        • IPS megoldások
        • Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások
      • Ügyfélorientált beállítottság
      • Önálló munkavégzés, precizitás
      • Csapatmunka
      • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre
      • Ügyeleti feladatok vállalása rotációs rendszerben
      • A műszaki angol nyelv ismerete.
      • „B” kategóriás jogosítvány.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • További gyártói minősítések hálózatbiztonsági területen pl.:
        • Juniper JNCIS-SEC, JNCIP-SEC
        • Palo Alto ACE, PCNSE
        • Fortinet NSE 3-6
      • Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete: 802.1x, Cisco NAC, Cisco ISE, Aruba Clearpass
      • SIEM és egyéb log elemző megoldások ismerete, pl.: IBM QRadar, Splunk

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Laptop, mobil telefon
      • Megegyezés szerint céges autó
      • További munkafeltételek megegyezés szerint

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Hálózati és Rendszermérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 125.

    Kérjük, hogy fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzát küldje el a jelentkezéssel.