Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.
Munkatársat keresünk

Hálózati mérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új generációs tűzfalak telepítése és karbantartása;
  • Különböző titkosítási és vírusvédelmi rendszerek menedzsmentje;
  • IT biztonságtechnikai szolgáltatások folyamatos tovább fejlesztése a beérkező riasztások és tájékoztatások rögzítése, rendszerezése, osztályozása, és a szükséges válaszintézkedések megtétele;
  • Tűzfal, webproxy, waf és email szűrő rendszer üzemeltetése;
  • Sérülékenységek és rosszindulatú programok elemzése, védekezési lehetőségek kidolgozása, javítócsomagok tesztelése;
  • Kapcsolattartás és szakmai együttműködés a partner szervezetekkel;
  • LAN/WAN hálózat és eszköz üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tudás;
  • 1-3 év IT vállalati környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • Linux operációs rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • Hálózat (LAN, WAN, MAN, WiFi) üzemeltetési és projekt tapasztalat;
  • Tűzfal üzemeltetés és projekt tapasztalat;
  • Switch, Linux vállalati megoldások ismerte;
  • Releváns szakmai tapasztalat IT security/biztonságtechnika területen;
  • Európai adatvédelmi és cyber security előírások ismerete;
  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat;
  • Elemző- és tervezőkészség, rendszerszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elemző- és tervezőkészség, rendszerszemlélet;
  • Önfejlesztés, tanulási hajlandóság;
  • Proaktív, rugalmas hozzáállás, nyitottság;
  • Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • béren kívüli juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP Kártya, önkéntes pénztári támogatások);
  • folyamatos szakmai fejlődés, szakmai képzések támogatása;
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony;
  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • biciklibarát munkahely Budapest szívében.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT support, Helpdesk
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1077 Budapest, Kéthly Anna tér 1.

A "jelentkezem" gombra kattintással magyar nyelvű önéletrajz megküldésével.