A DHL Freight Magyarország Kft.

Európa egyik legnagyobb közúti szállítmányozója

Gyűjtőszállítmányozási ügyintéző

kollégát keres budapesti csapatába

Főbb feladatok

  • Gyűjtőszállítmányozással kapcsolatos szervezési feladatok teljes körű ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal és a partnerirodákkal
  • Szállítmányokkal kapcsolatos adatrögzítési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Megrendelések ellenőrzése, teljesülésük nyomon követése és szükség esetén beavatkozás
  • A különleges árukezelést igénylő küldeményeknél (ADR-es áruk, vámáruk) a csomagolás és az okmányok személyes egyeztetése, ellenőrzése
  • Rendellenesség esetén a megbízó tájékoztatása
  • Rendszerben történő rögzítések és jóváhagyások belső szabályok szerint
  • Káresemények ügyintézésében adminisztratív támogatás

Elvárásaink

  • Min. középfokú végzettség (logisztika/szállítmányozási szakirány előny)
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépen végzett, adminisztrációs feladatokban való jártasság
  • Középfokú aktív angolnyelv ismeret szóban és írásban
  • Aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Készségek, kompetenciák
    • Önálló munkavégzésre alkalmasság
    • Kiváló problémamegoldó képesség
    • Ügyfélközpontúság
    • Precizitás
    • Gyors felfogóképesség és nyitottság a tanulásra
    • Kiváló kommunikációs készség

Egyéb információ:

a DHL Freight Magyarország székhelye, Budapest XVIII.ker. BUD Nemzetközi Repülőtér, bejáráshoz céges busz

Amit mi kínálunk

  • Dinamikus, multinacionális vállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési- és karrier lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1185 Bud Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben szeretnél csapatunkhoz csatlakozni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgy mezőbe írd be: „Gyűjtőszállítmányozási ügyintéző”