Gyógyszerész

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Gyártási dokumentációk felülvizsgálata és a felszabadításra való előkészítése
  • Részt vesz a Termékminőség felülvizsgálati jelentések elkészítésében
  • Részt vesz a műszaki/minőségügyi megállapodások elkészítésében
  • Részt vesz a kivizsgálások, reklamációk koordinálásában
  • A Quality Systems Management Review részére adatokat és további információt gyűjt, amelyek a felszabadítás vagy a kivizsgálások során szükséges
  • Részt vesz a Szabványműveleti előírások előkészítésében és megírásában
  • Igény esetén részt vesz a minőségügyi és más funkciók személyzetének GMP-vel kapcsolatos oktatásában, továbbképzésében

Elvárások:

  • Gyógyszerész végzettség
  • GMP ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Csapatmunka és együttműködési képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • A karrierlétra program keretein belül lehetőséget biztosítunk előlépésre, mely további béremelést jelent
  • Próbaidő sikeres teljesítése után garantált bruttó 100 000 HUF azonnali kifizetés
  • Éves bónusz, mely elérheti 1,5 havi fizetés összegét
  • 520 000 HUF bruttó éves cafeteria, ezen felül mindenkinek napi egy meleg étkezés biztosított (a menü több elemből válaszható)
  • Bejárás támogatás: tömegközlekedés esetén 100%-os térítés, gépkocsihasználat esetén 60 HUF/km
  • 100 km-nél távolabbi lakhelyről 35 km-en belülre való költözés esetén albérleti támogatás biztosított, melynek összege havonta nettó maximum 100 000 HUF 1 éven át
  • Havi bruttó 7520 HUF sportolási támogatás
  • Dolgozói élet- és balesetbiztosítás (melynek érvényessége munkaidőn túlra is kiterjed): kritikus betegségek, gyermek születése, csonttörés, bármely okú műtéti beavatkozás esetén
  • Magán szakorvosi és diagnosztikai ellátás privát egészségügyi szolgáltatónál országosan
  • Dolgozói ajánlási program, mely egy jelölt sikeres ajánlása esetén minimum bruttó 300 000 HUF
  • Ingyenes munkaruha-biztosítás és -tisztítás
  • Folyamatosan fejlődő, biztos jövőt kínáló vállalat, mely az elmúlt 10 év során mind munkatársai számát, mind gyógyszercsomagolási kapacitásait, mind a laborvizsgálat kapacitásait megháromszorozta.