A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Szeretnél Te is hozzájárulni a dinamikus fejlődéshez?
Ha igen, itt a lehetőség!
Tedd meg az első lépést, jelentkezz az alábbi munkakörre:

Gyártástámogató technikus

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • Berendezések, gyártóegységek folyamatos üzemeltetésének biztosítása az aktuális termelési tervek és termelési céloknak megfelelően
  • Munkarendszerek kialakításában, optimalizálásában való részvétel
  • Gyártásban lévő anyagok megfelelősségének biztosítása, ellenőrzése, illetve ellenőriztetése
  • Új termékek adaptálásának támogatása
  • Betanítási- betanulási folyamatok támogatása
  • Technológiai és minőségirányítási előírások betartása, szükség esetén javaslattétel a módosításra
  • Géphibák detektálása és dokumentálása
  • Új gyártósorok telepítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás, együttműködés a termelési terület munkatársaival
  • Gyártóberendezések zavartalan, folyamatos működésének biztosítása
  • Lean szemlélet, gyökérok elemzés

Mi tesz Téged különlegessé?

  • Automatizált gyártósoron szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság, megbízhatóság, pontosság
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Angol nyelv középszintű aktív használata

Új munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Stabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk, dinamikusan fejlődő cégcsoportban. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel honoráljuk, továbbá a munkába járás költségének nagyfokú támogatását, valamint tiszta, inspiráló munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és high-tech eszközöket biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szikszó