Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A svájci tulajdonú és székhelyű CabTec cégcsoport ( www.cabtecgroup.com) a kábelkonfekcionálás kiemelkedő piaci szereplőjeként, közel 10.000 terméket kínál az egyszerű kábelektől a komplex kábelszerelvényekig.
  • GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

    FELADATOK:

    • Prototípusok gyártásának kezelése a szériagyártásig szoros együttműködéssel a projektmenedzserekkel
    • Termelésből érkező műszaki problémák megoldása
    • Speciális, nagy bonyolultságú termékek dokumentálása
    • Cikklisták készítése az új termékekhez
    • Műszaki dokumentációk feldolgozása
    • Gyártásoptimalizálás
    • Gyártási útmutatók készítése

    AMIT VÁRUNK:

    • Középfokú műszaki/technikusi végzettség
    • 1-2 év szakmai tapasztalat
    • Angol- vagy német alapfokú nyelvtudás
    • Haladó számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office csomag)
    • Vállalatirányítási rendszer ismerete (ABAS előny)

    ELŐNYÖK:

    • MS Office felhasználói szintű ismerete, vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent (ABAS)
    • Elektronikai, illetve autóipari tapasztalat előnyt jelent
    • Rajzoló program ismerete előny

    Amit kínálunk:

    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Szakmai fejlődés lehetősége
    • Színvonalas munkakörnyezet
    • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Karbantartó, Szervizes
    • Termelésirányítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint
    • Német - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Kecskemét

    A pályázati anyagot a "jelentkezem" gombra kattintva kérjük a pozíció pontos megjelölésével.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Gyártáselőkészítő
    • Rövid pozíció név: Gyártáselőkészítő
    • Hirdető cég: ''CabTec'' Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Bács-Kiskun megye
    • Város: Kecskemét
    • Feladatok: Prototípusok gyártásának kezelése a szériagyártásig szoros együttműködéssel a projektmenedzserekkel Termelésből érkező műszaki problémák megoldása Speciális, nagy bonyolultságú termékek dokumentálása Cikklisták készítése az új termékekhez Műszaki dokumentációk feldolgozása Gyártásoptimalizálás Gyártási útmutatók készítése
    • Elvárások: Középfokú műszaki/technikusi végzettség 1-2 év szakmai tapasztalat Angol- vagy német alapfokú nyelvtudás Haladó számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office csomag) Vállalatirányítási rendszer ismerete (ABAS előny)
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-18
    Állás, munka még: ''CabTec'' Kft.>