Grafikai támogató munkatárs (részmunkaidő)

profession.hu Kft.

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Tudj meg többet RÓLUNK

Kreatív csapatunkba határozott időre kollégát keresünk

pozícióba, napi 4 órás munkavégzésre

Mik lesznek a feladataid?

  • egyedi hirdetési design sablonok elkészítése a megrendelő igényei szerint: Az ügyfél elmondja, mit képzelt el, te pedig megvalósítod
  • display, banner felületek elkészítése a Profession oldalára ügyfél igények alapján
  • az álláskeresőknek és ügyfeleknek kiküldött hírlevél készítése
  • postbuy riportok, általad készített kampányok eredményességének nyomon követése, elemzése
  • az ügyfélszolgálati csapat technikai támogatása grafikai ügyekben
  • céges arculati szabályok mentén főleg online, időnként print anyagok tervezése
  • e-mailes és telefonos egyeztetés az ügyfelekkel a megrendelésük részleteivel, elképzeléseikkel kapcsolatban

Hogy miért leszel motivált?

  • mert egy piacvezető, sikeres márka innovatív közegében nem is lehetnél más
  • vidám és lendületes ügyfélszolgálati csapat tagja leszel, ahol a legkreatívabb feladatokat végzed majd
  • a mentor programunknak köszönhetően – a kezdetektől fogva segítünk majd, hogy ne tévedj el a hirdetés rengetegben
  • változatos tréningekkel és tanfolyamokkal bővítjük majd ismereteidet
  • ütőképes juttatási csomag és a rugalmas munkavégzési hely miatt

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • kreatív vagy, nem riadsz vissza attól, hogy valamit a nulláról megtervezz
  • erős HTML, CSS és Sitebuild ismeretekkel rendelkezel
  • rendelkezel magas szintű Adobe Photoshop & Illustrator ismerettel
  • van legalább 1 éves munkatapasztalatod hasonló területen
  • tapasztalattal rendelkezel reszponzív felületek fejlesztésében
  • van tapasztalatod hírlevelek tervezésében
  • tapasztalt vagy tradicionális banner tervezésben
  • jól kommunikálsz az ügyfelekkel
  • kommunikációképes angol nyelvtudásod van, ezt főleg írásban fogod használni
  • fontos számodra, hogy igényes munkát adj ki a kezedből

Előnyödre válik, ha:

  • ha rendelkezel Google Analytics vagy Adocean ismerettel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.