KÖZÉP-PESTI TANKERÜLETI KÖZPONT
Munkatársat keresünk

Gondnok

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    A Közép-Pesti Tankerületi Központ fenntartásában lévő Budapesti Egyesített Középiskolai Kollégium pályázatot hirdet GONDNOK munkakör betöltésére.
    Feladatok:
    A kollégium 3 épületének a működtetése érdekében végzett ellenőrzési feladatok ellátása, beszerzések bonyolítása, havi ellátmányi keretből a napi szinten szükséges kis javításokhoz eszközök beszerzése. Karbantartók és udvaros kolléga munkavégzésének irányítása,ellenőrzése, takarítónők munkájának szervezése, ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    magyar állampolgárság
    minimum szakmunkás iskolai végzettség
    megbízhatóság, precizitás
    jó terhelhetőség
    önálló munkavégzés
    erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló vagy megegyező munkakörben szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

    Foglalkoztatás: teljes munkaidő (napi 8 óra), munkaidő megbeszélés szerint rugalmas.
    Álláshely betölthető: 2020. szeptember 28-tól.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Mogyoródi út 19.

Magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajz.
Végzettséget igazoló dokumentumok másolata.