Épületgondnok

  • Cég neve

    SW Szállodaüzemeltető Kft.

  • Munkavégzés helye

    1011 Budapest, Bem rakpart

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A szálloda lakó-, és kiszolgálóegységeinek alapszintű, szakmunkát nem igénylő karbantartási munkáinak ellátása, műszaki állapotának megőrzése, az épület rendezettségének és a beépített műszaki eszközöknek a felügyelete
  • A részlegek egyszerűbb műszaki problémáinak megoldása
  • Rendezvények előkészítésének támogatása, teremberendezés, épületen belüli bútormozgatás
  • A portán a személyzet bejelentkezésénél, kijelentkezésénél segítségnyújtás biztosítása
  • A műszaki vezető útmutatása szerint a műszaki részleg hatékony működésének támogatása

Elvárások

  • Legalább alapszintű iskolai végzettség
  • Műszaki terület iránti érdeklődés
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, segítőkész hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • 12 órás, váltott műszakban történő munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • Karbantartási területén szerzett tapasztalat
  • Szállodai gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Modern munkakörnyezet és támogató munkahelyi légkör
  • Könnyű megközelíthetőség a szállodánk központi elhelyezkedése miatt
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (SZÉP kártya, Medicover biztosítás, napi meleg étkezés, masszázs, belsős rendezvények)
  • Kedvezményes dolgozói szállásdíjak a szállodalánc belföldi és külföldi hoteleiben

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A Park Plaza Budapest egy nemzetközi szállodalánc tagjaként működő, modern, Duna-parti központi elhelyezkedéssel rendelkező 165 szobás, négycsillagos lifestyle szálloda, lélegzetelállító kilátással a Dunára, a Parlamentre, és a Lánchídra.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével.