Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Kárrendezési Kárszakmai Felügyelet és Felülvizsgálat szervezeti egysége

GÉPJÁRMŰ Felülvizsgáló SZAKÉRTŐT

keres.

Feladatok, melyek Rád várnak:

    • A Gépjármű Kárrendezési Kárszakmai Felügyelet és Felülvizsgálat szervezeti egységén belül önálló munkavégzés a gépjármű szakmai területen.
    • A területhez tartozó főbb feladatok:
      • kapcsolattartás külső partnerekkel:
        • kárfelvételre szerződött cégekkel,
        • javítókkal
        • szakértői intézetekkel
      • oktatások szervezése kárrendezési- biztosítás szakmai kérdésekkel kapcsolatban,
    • új termék esetén a kárrendezés szabályainak kidolgozása a termékfejlesztés bevonásával.

Tudás és tapasztalat, amelyre szükséged lesz:

  • Felsőfokú vagy szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Magas szintű MS Office ismeretek,

Előnyt jelent Számodra:

  • Javítói gyakorlat,
  • Biztosítási, kárrendezési gyakorlat.

Egyéb elvárások:

  • Kiváló szervező-, és kommunikációs készség,
  • önállóság, megbízhatóság és terhelhetőség,
  • precizitás,
  • komplex folyamatok átlátása,
  • gyors problémamegoldás.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1091 Üllői út 1.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezz Karrierportálunkon.